Hemen Arayın:

0224 247 99 88

Dalıcı Olun

mavikeyif tarafından tarihinde yayınlandı

“Deniz, bir kez büyüsünü yönelttiğinde, sonsuza kadar mucize ağını, içinde barındırır!” – Jacques Cousteau

Bildiğiniz üzere Dünyamızın yüzde 75’ini Okyanuslar, denizler, göller veya nehirler den oluşuyor. Bu durumda ne kadar zengin, ne kadar boş zamanınız olursa olsun Dünyamızın en fazla yüzde 25 gibi epey kısıtlı bölümünü keşfedebilirisiniz..  Ama bizlerden alacağınız dalış eğitimi sonrasında artık dünyanın Yüzde yüz olarak keşfedebilir ve şimdiye kadar görmediğiniz harika bir dünyayı yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başlangıç Seviyesi Eğitimler…

Ssı sizler için eşsiz fırsatlar sunuyor.. Dijital dünya ile sualtı keşfi çok daha kolay…

Hayatının en büyük maceralarından birine başlamak üzeresin.

Scuba dalıcısı olmak; dünyayı sonsuza kadar yaşayacağınız şekilde değiştirecek bir yolculuğun ilk adımıdır ve size son gerçek sınırımızı keşfetme olanağı verir: okyanus.

Uzay dışındaki ağırlıksızlık, sadece yüksek eğitimli birkaç astronotla sınırlı bir tecrübedir.

Bir dalgıç olarak, ağırlıksız bir sualtı dünyasının mucizelerini keşfedecek, inanılmaz deniz yaşamı ile etkileşime girecek ve yüzeyin altına gizlenmiş batıklar ve ekosistemleri keşfedeceksiniz.

Yepyeni bir dünyayı keşfedin! sualtı dünyasının yerçekimsiz ortamında sonsuz maviliğe süzülmenin özgürlüğünü tadın. Yeni maceralar yaşayın ve keşfedilmemiş dünyaları keşfedin. Yeni arkadaşlar edinin! Dalış düşündüğünüzden çok daha kolay! Yepyeni bir serüvene ve yepyeni bir dünyaya dalmaya hazır olun!

Sualtı dünyası ile ilk tanışma;

Suya girip dalış dünyasını keşfetmek elinizde. TRY SCUBA DIVING  Bire bir eğitmen eşliğinde ilk sualtı maceranızda becerilerinizi ve ekipmanınızı rahatlıkla kullanabilmeniz için bilmeniz gereken her şeyi size öğretilecektir.

İlk deneyimimizden sonra sualtının müdavimi olmaya karar verdiyseniz işte giriş buada, SSI OPENWATER DIVER kursu gerçek bir scuba macerasına başlamanın en iyi yolu. Başlamak çok kolay! Hemen ilk Open Water kursuna kayıt olun ya ve gerçek bir dalıcı olma yolunda büyük bir adım atın. SSI Eğitimi, gerekli bilgi ve becerileri kendi temponuzda,size uygun zamanda öğrenebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.Devam eden eğitimlerimiz ile sualtı maceranıza dilediğiniz şekilde yön vermek sizin elinizde…

Haydi Maceraya adım atalım

İlk kez su altının büyülü dünyasıyla tanıştınız ve bundan çok hoşlandınız. Artık tek yapmanız gereken eğitim alarak sertifikalı bir dalıcı olmak. Bunun için yapmanız gereken tek şey karar vermek ve bizi aramak artık birlikte planlama zamanı….

TSSF (Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu) Eğitimlerimiz

Sualtı dünyasına adım atıyoruz;

TSSF / CMAS sistemi sualtı dünyasına adım atmanın en kolay yolu.

İlk yapmanız gereken Dalış Merkezimize gelerek kaydınızı yaptırmanız. Birlikte eğitim planlamamızı yapıyoruz ve ilk fırsatta başlıyoruz.

İlk planlamamız ile 3 gün teorik, 2 gün pratik olarak sürecek bu eğitimin sonunda alacağınız bir sertifika ile dünyanın her yerinde dalış yapabileceksiniz. 

Eğitim sırasında alacağınız teorik bilgiler sizi dalışta uygulanan bazı kuralların niçin o şekilde uygulandığı konusunda aydınlatacak, kullanacağınız dalış ekipmanını yakından tanıyacaksınız ve dalışla ilgili tüm temel prosedürleri öğreneceksiniz. 

Eğitimin pratik kısmında ise yavaş yavaş su üstü ve su altı becerilerinizi geliştireceksiniz. Eğitmeniniz size ekipmanınızı takmayı, sökmeyi, doğru şekilde kullanmayı öğretecek. Güvenli ve konforlu dalışlar yapabilmeniz için gerekli tüm becerileri bu kurs sırasında defalarca tekrar ederek içselleştireceksiniz… 

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ EĞİTİM: CMAS Bir Yıldız Dalıcı

Bir yıldız dalıcı dalış donanımlarınızın hepsini uygun olarak takıp, söküp, kuşanabilen, bunları sığ eğitim sularında doğru olarak kullanıp dalabilen ve yanında en az üç yıldız dalıcı yada dalış eğitmeni ile açık deniz dalışları yapmaya hazır dalıcıdır ve en fazla 18 metreye kadar dalabilir.
Bu kursa katılmak için en az 14 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. 18 yaşını doldurmamış adaylar için veli izni belgesi alınacaktır. Aynı zamanda doktordan da sağlık belgesi almış olmalısınız.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın