Hemen Arayın:

0224 247 99 88

Hakkımızda

mavikeyif tarafından tarihinde yayınlandı

2011 yılında maviye olan tutkumuzla başlayan dalış maceramız dalışa gönül vermiş, edindiği bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaşmayı hedefleyen, dalış profesyonelleri tarafından Mavi Keyif D&C adı altında Bursa‘da kurulmuştur. Dalış merkezimiz ilk zamanlardan bu zamana kadar profesyonel eğitim kadrosunu korumuş, tecrübeli eğitmenleri ile eğitim kalitesinin devamlılığını sağlamış, emniyet ve güven anlayışından asla ödün vermemiştir. Merkezimiz, su altının büyülü dünyasını keşfetmeye istekli, maviye gönül vermiş disiplinli doğayı ve çevreyi koruyan her seviyeden dalıcıyı su altında buluşturmayı amaçlayarak faaliyetlerini sürdürmektir. Şu an gerek uluslararası geçerlilikteki CMAS/SSI/ILS eğitimlerimiz gerekse yurt içi ve yurt dışı turlarımız ile bir çok kişiyi su altına kazandırmış olmanın gururunu yaşamaktayız.

Ayrıca Mavi Keyif olarak Marmara Denizi‘nde dalış yapılabileceğini göstermek adına Narlı’da kurmuş olduğumuz dalış tesisimizle birlikte her Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri dalış yapmak isteyenleri uzaklara gitmeden su altı ile buluşturabilmekteyiz.

Siz de dalış yapmak istiyorsanız uzaklara gitmenize gerek yok, Bursa’nın ilk ve tek dalış tesisine gelerek hemen dalış yapabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın