Bursa Merkez ve İlçelerinde uzun yıllardır gönüllü olarak sürdürdüğümüz Sualtı ve Suüstü Arama Kurtarma hizmetlerini, daha profesyonel ve geniş katılımlı yapabilmek ve birçok spor faaliyetinde hizmet vermek adına;
''Mavi Keyif Sualtı Suüstü Arama Kurtarma Ve Doğa Sporları Kulübü Derneği''ni T.C. İçişleri Bakanlığı'na bağlı olarak faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Derneğimiz ile ilgili fotoğraflar, operasyonlar, eğitimler bu grup sayfasından sizlerle paylaşılacaktır. Dernek faaliyetlerini grup üyesi olarak takip edebileceğiniz gibi, aktif görev almak isteyen kişiler dernek üyesi de olabileceklerdir. Katılımınız için teşekkür ederiz.

Gittiğimiz Arama-Kurtarma çalışmalarımızdan bir kaçı...

İZNİK ARAMA KURTARMA ÇALIŞMASI


İNEGÖL ARAMA KURTARMA ÇALIŞMASI

   

KUMSAZ ARAMA KURTARMA ÇALIŞMASI

 

 

Mavi Keyif Dalış ve Cankurtaran Merkezi olarak sadece eğitim ve hafta sonlarını keyifli kılmak için dalış yapmakla kalmayıp; toplum adına faydalı etkinliklere imza atıyoruz.

2004 yılından itibaren Marmara Bölgesindeki su altı ve su üstü arama kurtarma çalışmalarında 10 personellimizle gönüllü olarak görev alıyoruz.

Son yıllardaki deniz kirliliğinin önüne geçmek adına Marmara Denizinin Bursa kıyınlarında deniz temizliği için Bursa Belediyeleriyle birlikte ortak çalışmalarda bulunuyoruz. Yine Belediyelerle engelli vatandaşlarımıza yönelik farkındalık yaratmak, onları sualtıyla tanıştırmak amaçlı, hiçbir şeyin onlara engel olmadığını gösterebilmek adına gönüllü olarak etkinliklere destek veriyoruz.

Her yıl düzenli olarak, ülkemizin değerlerine yönelik olan resmii günlerde su altı anma etkinlikleri düzenlemekteyiz.

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır.

Please publish modules in offcanvas position.