Mavi Keyif olarak Bursa'da bir ilki gerçekleştirerek Serbest Dalış Eğitimleri'mize başlıyoruz.

Uludağ Üniversitesi Akademisyenlerinden olan ve bugüne kadar bir çok sporcu yetiştiren değerli hocamız İsmail Burak YİĞİTDİNÇ ile ilk Serbest Dalış Eğitimimiz 28 Nisan tarihinde Bursa'da başlıyor!

Hiç bir yunus gibi yüzmeyi hayal ettiniz mi? Ya da denizin altında nefesinizi tutarak süzülmenin nasıl bir şey olacağını merak ettiniz mi? Eğer cevabınız evet ise SSI Serbest Dalış programlarını incelemenizi ve serbest dalışı kendinize uygun bir tempoda öğrenmenizi tavsiye ediyoruz!

Serbest dalış sağlıklı ve fit bir yaşamın yanı sıra sualtı dünyasının büyüleyici ve sessiz dünyasını deneyimlemenizi de sağlayacaktır. İster 5 metre, ister 15 metre ya da daha fazla, Serbest dalış her yaştan meraklıları için uygun bir su sporudur. Sualtında tamamen doğal bir şekilde, bir balık gibi hareket etme özgürlüğünü verir. 

Scuba Schools International 40 senelik tecrübesini şimdi serbest dalış için kullanıyor. “Tekrar etmekten gelen konfor” prensibini benimsemiş “SSI Freediving” programı dalışın temelleri olan “Doğru Bilgi”, “Doğru Beceri”, “Doğru Malzeme” ve “Doğru Deneyim” prensipleriyle günümüzdeki en verimli eğitim sistemlerinden biridir. SSI standartlarının serbest dalış eğitiminin her basamağında uygulanıldığı program serbest dalışı sizin için “nefes almak” kadar doğal bir hale getirecek. Level 1 den başlayan serbest dalış yolculuğunuz profesyonel dalış eğitmenliğine kadar SSI güvencesiyle devam edecek.

Serbest dalış maceranıza başlamanın tartışmasız en iyi yolu seviyenize uygun bir SSI serbest dalış kursuna katılmaktan geçer. Kazanacağınız becerileri rahatça kullanabileceğinizden ve yeni derinliklere kolayca uyum sağlayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Başlamak çok kolay! 

Hemen bir Level 1 programına yazılarak işe başlayın.

Eğitiminiz sonunda siz de bir SSI Freediver sertifikası sahibi olacaksınız. Unutmayın SSI Freediver sertifikaları tüm dünyada geçerlidir!  

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır.

Please publish modules in offcanvas position.