Sosyal Sorumluluk

MUDANYA KIYI VE ÇEVRE TEMİZLİĞİ

19 Ekim 2014 tarihinde Mudanya Belediyesi, Sahil Güvenlik, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Mudanya Yelken Kulübü ile birlikte Mudanya kıyısında su altı liman temizliğini Mavi Keyif Dalış & Cankurtaran Merkezi olarak üstlendik.

Bursa'nın Mudanya ilçesinde Sahil Güvenlik Güney Marmara Grup Komutanlığı öncülüğünde deniz ve kıyı temizliği etkinliği yapıldı. Toplanan çöpler, kordon boyundaki amfi tiyatroda sergilendi. 

Mudanya ve Güzelyalı sahilinde düzenlenen etkinliğe, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Belediye Başkan yardımcıları Metin Bağcı, Mustafa Ay ve meclis üyeleri de temizlik çalışmalarına destek verdi. Etkinlikte, Mudanya Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi ve Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri denizde dalış kontrolü sağladı.


  

OSMANGAZİ'DE ENGELLERİ BİRLİKTE AŞIYORUZ

Osmangazi Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenen ikinci etkinliğin adresi ise Karaman Yüzme Havuzu oldu. Özel eğitim kurumlarında eğitimlerini sürdüren ve hayatlarında hiç suya girmemiş 12 zihinsel engelli genç, Mavi Keyif Dalış ve Cankurtaran Merkezi’nin uzman dalgıçları eşliğinde dalış eğitimi aldı. Önce suya girmekten çekinen engelliler daha sonra havuzun keyfini doyasıya yaşadılar. Osmangazi Belediyespor eğitmenleri eşliğinde yüzme keyfini de yaşayan engelliler, gönüllerince bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Önümüzdeki dönemde yine havuza gelmek istediklerini belirten engelliler, etkinliğin ardından büyük bir mutlulukla okullarının yolunu tuttu.


 

10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA ETKİNLİĞİ


 

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ETKİNLİĞİ


 

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ETKİNLİĞİ

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır.

Please publish modules in offcanvas position.